تبلیغات
روزانه ( جدیدترین استخدامها ) - اطلاعیه استخدامی استانداری خراسان جنوبی
روزانه ( جدیدترین استخدامها )
خدا همیشه با ما و مراقب ماست !

مرتبه
تاریخ : شنبه 22 اسفند 1388
استانداری خراسان جنوبی منتشر كرد؛
استخدام گسترده در خراسان جنوبی

استانداری خراسان جنوبی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود و دستگاه‌های اجرایی استان 139 نفر را استخدام می‌كند.
به گزارش خبرنگار بازاركار طبق اطلاعیه استانداری خراسان جنوبی افراد واجدشرایط از طریق برگزاری آزمون‌های عمومی و تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌شوند.
براساس این آگهی استخدامی افراد واجدشرایط برای دستگاه‌های اجرایی مختلف از جمله استانداری، اداره كل امور مالیاتی، اداره كل تربیت بدنی، اداره كل تعاون، اداره كل ثبت احوال، اداره كل زندان‌ها، اداره كل كار و امور اجتماعی، اداره كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، اداره كل هواشناسی، اداره كل گمرك، سازمان بازرگانی، سازمان مسكن و شهرسازی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگردی در شهرهای خراسان جنوبی استخدام می‌شوند.
به گزارش خبرنگار ما هر داوطلب می‌تواند صرفاً داوطلب رشته شغلی مورد نیاز در یك سازمان شده و پذیرفته‌شدگان موظف به سپردن تعهد خدمت حداقل به میزان 5 سال برای محل جغرافیایی پست سازمانی هستند.
داشتن حداقل 20 سال و حداكثر 35 سال برای دارندگان مدرك فوق‌دیپلم و لیسانس و 40 سال برای مدارك فوق‌لیسانس و دكترا از دیگر شرایط این آزمون استخدامی است.
همچنین متقاضیان واجدشرایط حداكثر تا پایان وقت اداری روز یكشنبه مورخه 23/12/88 فرصت دارند تا مدارك خواسته شده را به دفتر منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی ارسال كنند و كارت ورود به جلسه آزمون نیز در روزهای 4، 5و 6 خرداد ماه 1389 در محل استانداری خراسان جنوبی توزیع خواهد شد.
براساس این فراخوان مفاد آزمون تخصصی از سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست و سوالات عمومی از دروس زبان و ادبیات فارسی، انگلیسی، معارف اسلامی، ریاضی و آمار مقدماتی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی، مبانی قانونی و فن‌آوری اطلاعات طرح می‌گردد.
لازم به ذكر است كه علاقه‌مندان جهت دریافت متن كامل آگهی استخدامی و رشته‌ها و شرایط تخصصی سازمان‌ها می‌توانند به پایگاه اینترنتی
www.sko.ir ‌ مراجعه كنند.
طبقه بندی: آگهی های استخدام دولتی،  استخدام استانداری ها، 
ارسال توسط Admin
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی

قالب وبلاگ