تبلیغات
روزانه ( جدیدترین استخدامها ) - فراخوان مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در آبان ماه سال 1392
روزانه ( جدیدترین استخدامها )
خدا همیشه با ما و مراقب ماست !

فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم درآبان ماه سال 1392
گروه ناجا- كلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ نوزدهم آبان ماه سال جاری برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس به نقل از داره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، این سازمان ضمن فراخوان كلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان آبان ماه 1374 برای انجام خدمت دوره ضرورت طی اطلاعیه ای اعلام كرد: كلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذكور كه برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان ماه سال1392 دریافت كرده اند، می بایست در ساعت و محلی كه توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

1- مشمولان ساكن تهران بزرگ:

كلیه مشمولان دیپلم زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال 1392می باشند می بایست راس ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ 19/8/92 به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور نمایند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

2-مشمولان ساكن سایراستان های کشور:

كلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال 1392 می باشند راس ساعت 7صبح یکشنبه مورخ 19/8/92 به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذكر است : عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

گفتنی است، آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تاكنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش، نشده اند، می توانندبه نزدیكترین دفتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند.طبقه بندی: اخبار خدمت سربازی (وظیفه عمومی)، 
ارسال توسط Admin
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی

قالب وبلاگ