تبلیغات
روزانه ( جدیدترین استخدامها ) - آگهی استخدام دیپلم تا لیسانس در شركت پالایش نفت تبریز سال 92
روزانه ( جدیدترین استخدامها )
خدا همیشه با ما و مراقب ماست !

«استخدام قراردادی در شركت پالایش نفت تبریز»

شركت پالایش نفت تبریز در نظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی تعداد 30 نفر از داوطلبان مرد بومی واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی دیپلم و كاردانی و كارشناسی در رشته ها و گرایشهای مندرج در جدول زیر از طریق برگزاری آزمون كتبی، مصاحبه فنی/تخصصی و ارزیابی روانشناختی و انجام معاینات طب صنعتی و گزینش بصورت قراردادی در چارچوب قانون كار و تأمین اجتماعی دعوت به همكاری نماید.

«جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز»

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش تعداد مورد نیاز
دیپلم علوم تجربی / ریاضی فیزیك ___ 10 (مرد)
كاردانی شیمی صنایع شیمیایی، صنایع پالایش 10 (مرد)
كارشناسی مهندسی شیمی صنایع پالایش، فرآیندهای جداسازی، طراحی فرآیند، پتروشیمی، گاز 10 (مرد)

مواد آزمون:

دروس آزمون عمومی: زبان انگلیسی، معارف اسلامی، ادبیات و زبان فارسی، كامپیوتر «جهت كلیه مقاطع و در سطح هر مقطع‌»

دروس آزمون اختصاصی دیپلم: فیزیك، شیمی و ریاضی

دروس آزمون اختصاصی فوق دیپلم: ریاضی، شیمی فیزیك، شیمی آلی، انتقال حرارت و مكانیك سیالات، موازنه انرژی و مواد، عملیات واحد، صنایع شیمیایی

دروس آزمون اختصاصی لیسانس: ترمودینامیك، حرارت و سیالات، عملیات واحد و انتقال جرم، كنترل فرآیندها، طراحی راكتور، زبان تخصصی و ریاضی

1-     شرایط عمومی داوطلبان:

1-1-   تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و با یكی از ادیان رسمی كشور.

1-2-   عدم سوء پیشینه كیفری.

1-3-   داشتن تندرستی و توانایی كامل جسمانی به تأیید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت.

1-4-   دارا بودن كارت پایان خدمت با معافیت دائم غیرپزشكی در زمان ثبت نام.

1-5-   عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراكز وابسته به آن و نهادهای انقلابی.

1-6-   سپردن تعهدنامه محضری مبنی بر خدمت در شركت پالایش نفت تبریزحداقل به مدت 10 سال تمام.

1-7-   داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.

2-     شرایط بومی برای داوطلبان متقاضی استخدام :

داوطلبان متقاضی استخدام در شركت پالایش نفت تبریز باید از اهالی استان آذربایجان شرقی باشند.

اهل استان آذربایجان شرقی به كسانی اطلاق میشود كه دارای یکی از شرایط ذیل باشند :

الف) محل تولد و محل صدور شناسنامه داوطلب از توابع استان آذربایجان شرقی باشد.

ب)  حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان آذربایجان شرقی طی كرده باشد.

ج)  حداقل 5 سال منتهی به تاریخ  1392/12/01 ساكن استان آذربایجان شرقی باشد. اخذ تأییدیه مبنی بر سكونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است.

د) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه سال از سنوات تحصیلی ایشان (اعم از ابتدائی، راهنمایی یا دبیرستان) استان آذربایجان شرقی باشد.

3-      شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شركت پالایش نفت تبریز:

حداكثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه برای دارندگان مدرك دیپلم 23 سال ، كاردانی 25 سال و كارشناسی 27 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی است.

تبصره 1: مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصیلی و شغل مورد نظر حداكثر به میزان 3 سال به سقف سنی افزوده می شود. (در صورت قبولی در آزمون كتبی ارائه گواهی سابقه كار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذكور الزامی است).

تبصره 2: شرایط حداكثر سن در مورد خانواده های معظم شهداء، مفقودین و جانبازان از كار افتاده كلی غیرقادر به كار در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی حداكثر تا 3 سال قابل افزایش می باشد.

در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداكثر سن با مراعات تبصره های فوق الذكر برای داوطلبان كه دارای سابقه كار مرتبط بوده و همچنین برای ایثارگران و خانواده آنان در مقطع دیپلم نبایستی بیشتر از 24 سال و در مقطع كاردانی نبایستی بیشتر از 26 سال و كارشناسی نباید بیشتر از 28 سال باشد.

تذكر مهم: داوطلبان گرامی تنها می توانند از یكی از تبصره های فوق الذكر در صورت داشتن شرایط لازم از آن استفاده نمایند.

4-      شرط معدل:

شرط شركت در آزمون استخدامی داشتن معدل 15 برای نفرات دیپلم و برای مقاطع فوق دیپلم و كارشناسی 15 جهت فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی و 17 برای سایر دانشگاهها (آزاد، پیام نور،  علمی كاربردی، غیرانتقاعی و ...)

تذكرات لازم :

 • به مدارك ارسالی توسط دارندگان مدارك تحصیلی كمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی و رشته های تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارك معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد .
 • مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارك بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حكم جذب حكم مزبور لغو و بلااثر می گردد .
 • وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد .
 • نتایج آزمون كتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون كتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی كند و انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و ارزیابی روانشناختی و معاینات طب صنعتی ، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرّر صورت می پذیرد .
 • مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون كتبی بایستی به تأیید سازمان مركزی دانشگاه مذكور برسد .
 • ارائه ارزشنامه مدرك تحصیلی مأخوذه از خارج از كشور صادره توسط اداره كل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از كشور الزامی است .
 • مدرك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی كاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود .
 • مدارك تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مركزی پیام نور صادر گردیده باشد .
 • داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرك تحصیلی اخذ شده در آزمون های استخدامی شركت نمایند. بدیهی است در صورتیكه در هر یك از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرك تحصیلی بالاتر (با تاریخ اخذ قبل از آزمون كتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع جذب وی منتفی خواهد شد .
 • مدارك داوطلبانی كه تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا كارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 1392/12/01 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد .
 • در صورت قبولی در آزمون كتبی ارائه مداركی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط الزامی است .
 • در صورت قبولی در آزمون كتبی ارائه مداركی دال بر فرزند كارمندان (شاغل ، بازنشسته ، فوت شده ناشی از كار یا عادی) صنعت نفت از مراجع ذیربط الزامی است .
 • دارا بودن مدرك تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل كه در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، و تاریخ فراغت از تحصیل ذكر شده باشد الزامی است. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی های صادره توسط دانشگاهها مبنی بر اعلام واحدهای گذرانده شده مورد پذیرش نخواهد بود.)
 • داوطلبان می توانند در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام مراجعه نمایند.
 • شركت پالایش نفت تبریز هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و نیاز از فرد ذخیره دعوت بكار خواهد شد .
 • شركت هیچگونه تعهدی درخصوص تأمین مسكن متاهلی یا مجردی و یا پرداخت وام و ودیعه مسكن را ندارد.
 • آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .

5-     مدارك مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام :

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ  1392/12/12 لغایت 1392/12/22 با مراجعه به سایت  www.tbzrefinery.co.ir انجام می پذیرد. متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تكمیل فرم درخواست شغل مدارك خود را در سامانه ثبت و كد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً كلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.

 • ثبت تكمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سایت www.tbzrefinery.co.ir به طور صحیح و دقیق و دریافت كد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
 • فایل عكس اسكن شده: متقاضی می بایست یك قطعه عكس پرسنلی 4 × 3 خود را با حجم كمتر از 40 كیلو بایت اسكن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
 • پس از تکمیل فرم و اخذ کد رهگیری از فرم ثبت نام پرینت تهیه کرده و مدارک مندرج در زیر را ضمیمه و به آدرس تبریز، جاده تبریز-آذرشهر، شرکت پالایش نفت تبریز، صندوق پستی 4156 و کد پستی 5197131111، مدیریت اداری و آموزش از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند.
 • مدارک ارسالی بایستی حداکثر تا تاریخ 1392/12/25 به شرکت واصل گردد، به مدارکی که بعد از تاریخ فوق وصول گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  مدارک لازم :

  • تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه
  • تصویر خوانا از مدرک تحصیلی که به امضاء و مهر صادر کننده مدرک، رسیده باشد.
  • تصویر خوانا از کارت پایان خدمت / معافیت دائم
  • مدارک ایثارگری (جهت ایثارگران)
 • پس از بررسی اسناد و مدارک ارسالی در صورت داشتن شرایط لازم مطابق اطلاعیه، دریافت کارت ورود به جلسه از طریق وب سایت در موعد مقرر مقدور خواهد بود. ضمناً در صورت عدم مطابقت با شرایط اعلام شده در اطلاعیه جذب مراتب از طریق سایت مذکور به متقاضی اعلام و ادامه مراحل بعدی متوقف خواهد شد.

تذكر 1 : ثبت نام نهایی منوط به تكمیل كلیه مراحل و دریافت كد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تأیید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امكان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تكمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذكور دقت لازم معمول گردد.

تذكر 2 : لازم به ذكر است هر داوطلب تنها امكان یك بار ثبت نام را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذكور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

6-     زمان و محل برگزاری آزمون :

محل برگزاری آزمون در شهر تبریز می باشد و آدرس حوزه برگزاری آزمون و ساعت امتحان نیز در كارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد .
طبقه بندی: استخدام لیسانس،  استخدام فوق دیپلم،  استخدام دیپلم،  استخدام شركت های نفت ، گاز و پتروشیمی،  استخدام آذربایجان شرقی ( تبریز )،  استخدام شهرستانها،  آگهی های استخدام بخش خصوصی،  آگهی های استخدام دولتی، 
ارسال توسط Admin
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی

قالب وبلاگ